کلینیک خواب

امروزه اهمیت یک خواب خوب، در بهبود کیفیت زندگی انسان ها امری اثبات شده است. خواب یکی از چشم گیر ترین رفتار های انسان محسوب می شود و یک سوم زندگی انسان را در بر می گیرد . خواب فعالیتی می باشد که مغز برای داشتن عملکرد صحیح به آن نیاز دارد ، زیرا که محرومیت از خواب به مدت طولانی به تخریب شدید جسمی و شناختی و حتی مرگ منجر می شود . آشفتگی های خواب در اکثر بیماری های روانی بروز می کند و از نشانه های بسیاری از اختلال ها و بیماری های روانی می باشد .
یکی از مهم‌ترین عواملی که در خواب هر فرد تاثیرگذار است، تخت خواب و تشک است. کارشناسان ما در شرکت تولیدی رویال، با بهره گیری از سالها تجربه و تخصص آمادگی دارند تا بصورت رایگان، به شما در انتخاب تشکی مناسب با نیاز، سن، وزن و شرایط فیزیکیتان مشاوره دهند.
برای ارسال پیام کافیست بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

چرا تشک رویال ؟

با بیش از سی سال تجربه ساخت تشک، امروز با افتخار اعلام میکنیم که بخش عمده ای از بازار تشک در ایران را در اختیار داریم و این مهم جز با تعهد به تولید محصولی منطبق با دانش روز دنیا و متناسب با سلیقه و ذائقه مصرف کننده ایرانی ممکن و میسر نبوده است.

به علت اطمینانی که به کیفیت محصولات خود داریم، کلیه تشک های تولیدی رویال همراه با ضمانت نامه معتبر ارائه می شود. این ضمانت نامه در تمامی نمایندگی های ما در سراسر کشور دارای اعتبار است.

سالهاست با شناخت بازار لوازم خواب و درک کمبودهای این حوزه با سرمایه گذاری های مختلف، امروز با افتخار اعلام میکنیم که نه تنها در تشک بلکه در تولید انواع بالش، روتختی، باکس تشک، تخت خواب، کمد و … محصولاتی درجه یک و ممتاز را تولید و به بازار عرضه می کنیم.