داستان رویال

کارخانه تشک رویال مفتخر است با بیش از ربع قرن تجربه و با بهره‌گیری از پیشرفته ترین ماشین‌آلات، دانش فنی روز دنیا و دستان توانمند پرسنل خلاق و متخصص خود، مرغوبترین انواع تشک‌های فنرمنفصل، فنرمیکرو، بیمارستانی و اسفنجی به همراه کالاهای جانبی اعم از محافظ تشک، تشک میهمان، بالش، تخت با رویه پارچه و تاج را در ایران تولید نماید.‌ کارخانه تشک رویال با در اختیار داشتن خط تولید کامل تشک، همواره تلاش نموده با نگاهی به آینده و حرکت به سمت خودکفایی صنعتی، محصولاتی هم سطح برترینهای جهان را عرضه نماید.

در تلاشیم با استفاده از تمام توانایی‌هایی که در اختیار داریم با اعتقاد به اصل مشتری مداری تأمین بهداشت خواب مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن ایفا نماییم.

اهداف و مسئولیت ها

فراهم نمودن یک زندگی سالم و با نشاط برای همه انسان ها در سایه خوابی آرام و دلچسب، هدفی است که ما برای رسیدن به آن تلاش می کنیم. هدف دیگر ما استفاده از همه ظرفیت های تجارت الکترونیک برای خرید آسان و با کیفیت و ایجاد راهکارهای نوین جهت بروزرسانی سیستم فروش آنلاین و خدمات برای مشتریان است. تیم فروش کارخانه تشک رویال بر آن است که با کمک شما نقاط ضعف و قوت سیستم خدمات فروش را شناخته و هر روز قدمی تازه برای شما بردارد.

ما سازمانی ارزش محور هستیم که با تولید و عرضه کالای خوابی با کیفیت، تلاش می کنیم بخشی از زندگی سالم و با نشاط مشتریانمان باشیم. تمامی محصولات که ما ارائه می دهیم تنها با هدف ارتقاء کیفیت زندگی انسان ها توسط متخصصین تیم طراحی و تولید ما توسعه پیدا می کند. با ۷۰ نمایندگی فعال در سطح کشور، سایت فروش اینترنتی خود را برای خرید آسان تر و صرفه جویی در وقت مشتریانمان راه اندازی نموده ایم. کارشناسان فروش ما در نمایندگی ها و کارشناسان فروش اینترنتی ما برای راهنمایی علمی مراجعه کنندگان آموزش دیده اند و خدمات فروش و پس از فروش مناسب، با نیاز و شان و احترام مشتری ارائه می گردد.